Masaże:

Masaż próżniowy

Masaż próżniowy (vacuum) polega na zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. By osiągnąć trwałe efekty, masaż próżniowy powinno wykonywać się w seriach.
Masaż próżniowy posiada wiele zalet, ponieważ polecany jest by wykonywać go nie tylko ze względów estetycznych, ale także i zdrowotnych. Likwiduje on tkankę tłuszczową i cellulit, ale także udrażnia naczynia limfatyczne i pobudza metabolizm. Masaż próżniowy usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.
Dlatego też masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych bezinwazyjnych metod likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Możemy dzięki niemu modelować sylwetkę w wybranych partiach ciała. Jest to masaż, który nie ma wpływu na normalne czynności życiowe.

masaz prozniowy

 

Masaż miodem

Metoda terapii naturalnej wykorzystująca lecznicze działanie miodu przy pomocy masażu klasycznego i miodowej aromaterapii.Masaż ciepłym miodem wspomaga wydzielanie gruczołów potowych, ułatwiając usuwanie przez skórę soli i szkodliwych substancji. Miód ponad to wykazuje silne działanie przeciwzapalne, regenerujące, nawilża skórę. Skóra staje się odżywiona, jedwabista. Zapach miodu poprawia nastrój, wspomaga efekty masażu.Miód działając regenerująco, odżywczo, wspomaga usuwanie celluitu, rozstępów skóry, blizn.

 

Masaż klasyczny

Większość najbardziej popularnych metod masażu wywodzi się z podstawowej techniki, jaką jest masaż klasyczny. Jest on podstawą wszelkich działań stosowanych w prawie wszystkich technikach masażu. W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.
W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

Masaż klasyczny

 

Masaż świecą

Relaksujący masaż świecą obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Masaż z zastosowaniem świecy to jeden z najnowszych trendów na rynku.
Masaż ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, nie zawierają parafiny oraz substancji ropopochodnych, to tak zwane „specjalne świece”.

Korzyści masażu świecą
• aromat i ciepło świecy korzystnie wpłynie na nasze zmysły
• skóra będzie jedwabiście gładka i miękka w dotyku
• zlikwiduje napięcia w ciele zapewniając głębokie rozluźnienie i uspokojenie