Zabiegi

W tym miejscu chciałabym powiedzieć że żaden zabieg czy to na ciało czy twarz nie ma sztywnych ram cenowych, gdyż żaden nie jest wykonywany według schematu. Zabiegi dostosowuje indywidualnie do osoby i potrzeb jej skóry, wiec rodzaj np. maseczki wykańczającej zabieg za każdym razem może być inny. Co najważniejsze każda usługa pielęgnacji twarzy obejmuję zawsze twarz, szyje i dekolt, dlatego też cena obejmuję zawsze całość w rozumieniu tej partii. Mówiąc o konkretnym zabiegu nigdy nie dziele go na tańszy i droższy, gdyż np. oczyszczanie twarzy musi obejmować szereg kroków by było ono dokładne i efektywne.

Pierwszy w Kielcach w stylu Tureckim gabinet kosmetyczny ANKARA Anna Głogowska
Gabinet kosmetyczny ANKARA, jest efektem doświadczenia którego nabyłam w pracy zawodowej, ogromnego zainteresowania kultura Azji, oraz długoletnich marzeń. Chciałabym zaproponować Państwu nieco inne podejście do kosmetyki i zabiegów z nutą klimatu Turcji. Wszystkie zabiegi na twarz oraz ciało są wykonywane w wersji ekskluzywnej, czyli obejmują twarz, szyje i dekolt, a przy zabiegach na ciało, całą jego powierzchnię od szyi w dół.

Niepowtarzalny klimat Turcji, nowoczesny sprzęt, kosmetyki najwyższej jakości, dużo pasji i doświadczenia to nasza oferta.

 


Bon Ankara
Czy można podarować komuś coś wspanialszego niż chwile relaksu? Zaskocz mile bliską osobę i podaruj jej Bon upominkowy na wybrany zabieg. Bony są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej osobie.
Bon Ankara


Babski wieczór

Wieczór z przyjaciółkami, przy świecach i ulubionym winie lub szampanie to marzenie wielu zapracowanych pań. Dodatkowo czekają wybrane zabiegi na twarz, ciało. To świetny pomysł na jesienny czy zimowy wieczór z koleżankami, także na niespodziankę dla bliskiej osoby czy też wieczór panieński!

Specjalne babskie wieczory organizujemy dla minimum 3 pań. Mogą one wybrać sobie dowolne usługi ze stałego cennika, nie płacąc nic więcej. Imprezy z zabiegami rozpoczynają się od 16-17 godziny i mogą trwać do 22, a nawet dłużnej jeśli będzie taka potrzeba. Salon jest do wyłącznej dyspozycji pań: zapalamy świece, panie mogą przynieść ulubione wino lub szampana i spędzić ze sobą miło czas, a w dodatku zadbać o swoje ciało, cerę, stopy czy ręce.