Piękne oko:

cennik

Stylizacja brwi jest naszym zabiegiem nr 1. Wkładamy w nią dużo serca, dzięki czemu wychodząc od nas z zabiegu masz pewność że Twoje brwi zawsze są perfekcyjnie wykonane.
Każda stylizacja jest poprzedzona peelingiem by jak najlepiej przygotować skórę i włoski do koloryzacji. Następnie by wybrać dla Ciebie najlepszy kształt wykonujemy geometrie z architekturą. Kolejnym krokiem jest bardzo dokładne nitkowanie brwi, by pozbyć się nawet najmniejszych włosków. Wszystko zwieńcza koloryzacja farbką bądź henną pudrową. Do wyboru mamy wiele topowych firm i kolorów by zadowolić zarówno blondynki, brunetki oraz szatynki.

Henna Pudrowa

Henna pudrowa to naturalny preparat w całości oparty na roślinnych składnikach. Jego siłą jest zawartość wielu witamin o działaniu odżywczym, dzięki którym nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując. W skład preparatu wchodzą wyciągi z liści lawsonii, wyciągi z liści indygo, minerały oraz przeciwutleniacze. Dzięki pudrowej stylizacji brwi możesz uzyskać naturalny efekt koloryzacji przy jednoczesnym wykorzystaniu właściwości odżywczych.

Przede wszystkim jest to koloryzacja naturalna, która w żadnym stopniu nie niszczy włosków. W przeciwieństwie do klasycznej henny, przygotowanie pudrowego preparatu nie wymaga użycia wody utlenionej, która w szkodliwy sposób wpływa na kondycję brwi. Zabieg łączy w sobie koloryzację z pielęgnacją, dzięki czemu włoski stają się błyszczące i odżywione. Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Pudrowa henna barwi włoski nawet przez 6-8 tygodni.

Modelowanie brwi

Nitkowanie brwi "Threading"

Metoda „nitkowania” czyli depilacji włosków na twarzy oraz regulacji brwi przywędrowała do Europy z krajów Dalekiego Wschodu. Z angielskiego zwana „threading” wkradła się w łaski Europejek, jako orientalna, modna i skuteczna metoda. Wystarczy jedynie wprawny chwyt oraz bawełniana nić. Metoda depilacji nitką była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Kiedyś do tego celu stosowano nici jedwabne. Teraz są to nici bawełniane. A sekretem skutecznego i niemal bezbolesnego zabiegu jest odpowiedni chwyt nitki i wprawna ręka kosmetyczki. Jest kilka chwytów, które stosuje się przy metodzie nitkowania, jednak jednym z najpopularniejszych jest ten, gdzie jeden z końców nitki przytrzymuje się w zębach. Ja również stosuję ten chwyt. Z bawełnianej, skręconej nitki, tworzy się, przesuwającą się po skórze pętlę, która działa jak pęseta czy depilator czyli wyrwie wszystkie napotkane włoski wraz z cebulkami. Dzięki depilacji nitką, skóra nie jest podrażniona, nie ma zaczerwienia. Wiele klientek twierdzi, że „nitkowanie” boli znacznie mniej niż wyrywanie pojedynczych włosków pęsetą. Zabieg pozwala usunąć wąsik, włoski na policzkach, a także precyzyjnie wyregulować brwi. Zaletą jest możliwość usunięcia nawet bardzo cienkich i krótkich włosków razem z cebulkami, dzięki czemu efekt utrzymuje się dłużej. Depilacja nitką polecana jest nawet dla bardzo wrażliwej skóry, nawet z problemami dermatologicznymi. To wszystko dlatego, że zabieg jest zupełnie nieinwazyjny, nie podrażnia i nie alergizuje.

Modelowanie brwi

Laminowanie rzęs

Laminowanie rzęs, czyli keratynowy lifting rzęs, to połączenie odżywiania, trwałego podkręcania i przyciemnienia rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg delikatnie uniesie, pogrubi i podkręci rzęsy oraz nieco je przyciemni. Bez uczucia ciężkości. Do tego wzmocni rzęsy naturalne i sprawi, że staną się bardziej widoczne. Efekt utrzymuje się zwykle od miesiąca do dwóch, w zależności od indywidualnych cech organizmu klientki. W następstwie zabiegu nie występują ani uczulenie ani podrażnienie, nie licząc przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu. Na rzęsy będzie można nakładać makijaż i stosować preparaty do jego zmycia. Można chodzić na basen i do sauny, kąpać się w słonej morskiej wodzie i opalać się na słońcu. Rzęsy będą wyglądać bardzo naturalnie. Nie ma uczucia ciężkości, dyskomfortu. W większości przypadków nie występują żadne negatywne efekty procedury.

Laminowanie rzęs