Szkolenia:

Chciałabym zaprosić wszystkie kosmetyczki/kosmetologów na mój autorski program szkolenia z depilacji całego ciała pastą cukrową. Przez lata swojej pracy zawodowej obserwowałam jak bardzo jest to pożądany zabieg przez klientki a jak mało salonów oferuje te usługę. Oczywiście w cenniku każdego gabinetu jest ta pozycja ale większość kosmetyczek wykonuje zaledwie kilka zabiegów w miesiącu. Dodatkowo pełna depilacja hollywoodzka jest wciąż tematem tabu, często zawstydza jej wykonywanie same kosmetyczki. Pragnę zaprosić wszystkich profesjonalistów ale również osoby chcące nauczyć się od podstaw jak prawidłowo, szybko i sprawnie wykonać pełną depilację całego ciała tak by zdobyć sobie grono stałych klientek na lata. Pokaże jak wykonać depilację woskiem oraz pastą cukrową która sama gotuje. Program obejmuje:
- przygotowanie stanowiska pracy
- higiena pracy
- depilacje nóg
- depilacje pach
- depilację hollywoodzka/brazylijską
- depilację rak
- depilację twarzy
- poprawa błędów w dotychczasowej depilacji
- depilacja delikatnej skóry naczyniowej
- technika szybkiej pracy
- przepis na idealną pastę cukrową

Koszt szkolenia 700zł. Praca w małych grupach 2 osobowych. Każda kursantka wykonuje pełną depilacje całego ciała na 2 modelkach. Kontakt 790 401 880

Szkolenie 04


Nitkowanie dla jednych jest nowością, dla innych tradycyjną metodą znaną od lat. Depilacja zbędnych włosków wzdłuż linii brwi odbywa się za pomocą specjalne splecionej, bawełnianej nitki, która perfekcyjnie łapie pojedyncze włoski i usuwa je wraz z cebulkami, tworząc idealny kształt brwi.
Zapraszamy na szkolenie wszystkie osoby, które chciały by zgłębić tą wspaniałą technikę stylizacji brwi pod okiem od lat zafascynowanej w Tureckie klimaty Anny Głogowskiej.
Szkolenie odbywa się w małych kilku osobowych grupach.
Nauczysz się odpowiedniego doboru kształtu brwi i ich stylizacji oraz pokażemy jakie są metody nitkowania okolic nosa i reszty twarzy.

Każda uczestniczka szkolenia otrzyma dodatkowo
• własną nitkę (jedna szpulka nitki wystarcza na około 250 pełnych zabiegów)
• czarny dermatograf by perfekcyjnie wyrysować kształt brwi
• certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzający zdobyte umiejętności

Cena szkolenia to 700zł. Czas trwania 4h zegarowe.
Kontakt Anna Głogowska 790 401 880

Szkolenie 03


Laminowanie rzęs, czyli keratynowy lifting rzęs, to połączenie odżywiania, trwałego podkręcania i przyciemnienia rzęs. Możemy zaproponować swoim klientkom zabieg, który delikatnie uniesie, pogrubi i podkręci rzęsy oraz nieco je przyciemni, bez uczucia ciężkości. Do tego wzmocni rzęsy naturalne i sprawi, że staną się bardziej widoczne. Efekt utrzymuje się zwykle 1.5-2 miesiące.

Zajęcia praktyczne:
Omówienie produktów potrzebnych do zabiegu
Jak wykonać idealne laminowanie-dobór odpowiednich wałków
Poruszenie kwestii najczęściej popełnianych błędów.
Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
Praktyczna praca z modelkami

Czas trwania kursu – 5 godzin

Każdy z kursantów ma zapewnione 2 modelki oraz otrzymuje certyfikat, który uprawnia do wykonywania zabiegu.
Wymaga się wpłaty zaliczki w wysokości 200zł do 7 dni przed terminem kursu na konto bankowe bądź w siedzibie salonu ul. Piotrkowska 37/5.
Cena szkolenia to 800zł wraz z zestawem produktów do laminacji.

tel. Anna Głogowska 790 401 880

Szkolenie 01


Zapraszamy na szkolenie podstawowe ze stylizacji paznokci metodą airbrush 3D. Pokażemy jak łatwo i szybko wykonać wyjątkowe wzory na paznokciach przy użyciu aerografu i specjalnych farbek. Perfekcyjne ombre, baby boomer czy wzory kwiatowe już nigdy nie będą problematyczne.

Czas trwania kursu to 7h zegarowych.

Cena szkolenia to 500zł, z zestawem w skład którego wchodzi aerograf, 7 farbek oraz szablony do tworzenia przeróżnych stylizacji 1 000zł.
Wymaga się wpłaty zaliczki w wysokości 200zł do 7 dni przed terminem kursu na konto bankowe bądź w siedzibie salonu ul. Piotrkowska 37/5

tel. Anna Głogowska 790 401 880


Szkolenie 02